CBG website Herman Jansen

Herman Jansen was lid van de ClubHandicapCommissie, de voorloper van de Commissie Beginnende Golfers. Hij overleed tijdens zijn periode als commissielid. Herman was een zeer actief en gewaardeerd lid van onze vereniging. Ter nagedachtenis en ter ere van zijn verdiensten voor de commissie draagt de beker voor de winnaar van de wintercompetitie zijn naam.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      <TERUG

 

Scroll to top